Noclegi/Cennik

CENNIK 2023

Domek M (2 osoby) 330 zł. za dobę, weekend 375 zł. za dobę
Domek L (3-4 osoby) 480 zł. za dobę, weekend 550 zł. za dobę

Domek nad Stawem (2 osoby) 400 zł. za dobę (jedyny na oddzielnej działce 10.000 m2), weekend 500 zł za dobę

Pokój nr 1 z kozą (2 osoby) 150 zł. za dobę
Pokój nr 2 z kominkiem (2 osoby) 250 zł. za dobę, weekend 325 zł. za dobę (3 osoby + 50 zł. za dobę)
Pokój nr 3 z tarasem (2 osoby) 150 zł. za dobę

Nie przyjmujemy ze zwierzętami domowymi, pierwszeństwo mają leśni mieszkańcy.
Majówka, Święta, Sylwester - odrębny cennik.
Pobyt minimum 2 doby.
W pokojach 1 i 3 minimalna długość pobytu 4 doby.

W sprawie rezerwacji, wolnych terminów, ceny pobytu dla rodzin z dziećmi (dzieci liczymy jako osoby), prosimy o kontakt bezpośrednio z nami. Na telefony i maile odpowiada tylko współwłaściciel obiektu - Dorota.

W cenie: biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominka na cały pobyt, media, w tym szybki internet WiFi, parking. Domki całoroczne z ogrzewaniem podłogowym. W pokojach nr 1, 2, 3 grzejniki ścienne. Dysponujemy łóżeczkami turystycznymi i krzesełkami do karmienia.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 11:00.
DOMEK NAD STAWEM
Jeden Domek na hektarowym terenie 10.000 m2 ze stawem i z widokiem na las. Dwuosobowy Domek z dużym zadaszonym tarasem, na którym znajdziecie leżaki, stół i krzesła, z łazienką, kominkiem, wyposażoną kuchnią (zmywarka, lodówka). Ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, WiFi. Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominków i parking w cenie. Będziecie na terenie sami, chyba że odwiedzi Was zając lub sarna. Na terenie miejsce na ognisko i grill.kominek
Domek_nad_stawem_caly
Domek_nad_stawem_sypialniaDomek_nad_stawem_salonDomek_nad_stawem_tarasDomek_nad_stawem_stolDomek_nad_stawem_lazienkaDomek_nad_stawem_kuchniaDomek_nad_stawem_taras_bliskiDomek_nad_stawem_staw_dalekoDomek_nad_stawem_ogniskoDomek_nad_stawem_staw_woda
   
    
     
    DOMEK M

    Domek M front
    domek z boku zielen
    taras w domku

    Domek M wśród drzew z tarasem

    Komfortowy domek dla dwojga lub małej rodzinki z jednym dzieckiem. Składa się z salonu z kuchnią, dwuosobowej sypialni, łazienki z prysznicem i zadaszonego tarasu. Kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę grzewczą, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne. Z salonu widok na taras, a z tarasu widok na las.

    kuchnia w domku drewnianym
    salon w domku
    taras w domku

    Domek M salon z kominkiem i kuchnia

    W domku wyposażona kuchnia, a przy porannej kawie możecie obserwować las za oknem. Na chłodne wieczory oprócz ogrzewania podłogowego polecamy kominek w salonie.
    sypialnia w domku
    sypialnia w domkułazienka w domku drewnianym

    Domek M sypialnia i łazienka

    Na zmęczonych gości czeka przytulna sypialnia, z której możecie obserwować gwiazdy za oknem. Jeżeli przyjedziecie z maluszkiem, to zmieści się również łóżeczko dla niego.
     
    Znajdź nas na Facebooku
    Nocleg w Oseredkudom letniskowy 3pokoje
    noclegi