Aktualności

przylaszczki
domek_zima_bialo
Roztoczańskie kominkowanie i tarasowanie z widokiem na las, Wielkanoc, wakacje, jesień.
Wolne terminy w 3pokoje na Roztoczu w 2023.

Domek LOd 3.04.2023 pobyt dla dwojga w Domku M z tarasem i kominkiem, wolna Wielkanoc 6-10.04.  Domek L dla 3-4 osób wolny 31.03-2.04.
Otoczenie - Puszcza Solska 🌲 W domkach ogrzewanie podłogowe, prywatna łazienka i aneks kuchenny, szybki internet WiFi, parking.
okragle_okno_fotel
WIOSNA 2023
Zapraszamy, od marca dostępne studio dwupokojowe dla dwojga lub 2+1 z okrągłym oknem, łazienką, kuchnią i kominkiem :) 3pokojepokoj2_ranek
DomekM_zima

domekm_snieg_choinka
Zima w Puszczy Solskiej.

Marzą Wam się magiczne Walentynki w otoczeniu lasu?

domekl_z_salonu_taras_choinka

salon_choinka
Zima 2023

Zapraszamy do domków z kominkami z widokiem na Puszczę Solską i stawy.

domki_dwa_zima

Domek wieczor

salon_kominek

Boże Narodzenie

Zapraszamy serdecznie w okresie świątecznym do naszych nowych domków z kominkami i ogrzewaniem podłogowym. Z domków widok na las i staw.

domki_zima_noc

pokoj nr 2 z kominkiem

kominek

Sylwester i Nowy Rok

Jeżeli marzycie o romantycznym sylwestrowo noworocznym pobycie w domku z kominkiem, na skraju lasu, to zapraszamy na Roztocze na wschodzie Polski do Puszczy Solskiej. Mamy wolny domek z dwoma pokojami dla 2 par - 4 osób. Każdy pokój z prywatną łazienką i kuchnią, dwa pokoje z kominkami. 600 zł x 4 noce/doby.
GRZYBOBRANIE NA ROZTOCZU
Zapraszamy serdecznie jesienią na grzyby do Puszczy Solskiej. Na terenie wiata z możliwością suszenia darów lasu. W pokojach i domkach ogrzewanie i kominki. A grzyby... rosną tuż za ogrodzeniem :)

grzyb
Znajdź nas na Facebooku
Nocleg w Oseredkudom letniskowy 3pokoje
noclegi