Noclegi/Cennik

CENNIK 2023

Domek M (2 osoby) 330 zł. za dobę
Domek L (3-4 osoby) 480 zł. za dobę

Domek nad Stawem (2 osoby) 400 zł. za dobę (jedyny na oddzielnej działce 10.000 m2)

Pokój nr 1 z kozą (2 osoby) 150 zł. za dobę
Pokój nr 2 z kominkiem (2 osoby) 240 zł. za dobę (3 osoby + 50 zł. za dobę)
Pokój nr 3 z tarasem (2 osoby) 150 zł. za dobę

Nie przyjmujemy ze zwierzętami domowymi, pierwszeństwo mają leśni mieszkańcy.
Majówka, Święta, Sylwester - odrębny cennik.
Pobyt krótszy niż 3 noce/doby - odrębny cennik.
W pokojach 1 i 3 minimalna długość pobytu 4 noce.

W sprawie rezerwacji, wolnych terminów, ceny pobytu dla rodzin z dziećmi (dzieci liczymy jako osoby), prosimy o kontakt bezpośrednio z nami. Na telefony i maile odpowiada tylko współwłaściciel obiektu - Dorota.

W cenie: biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominka na cały pobyt, media, w tym szybki internet WiFi, parking. Domki całoroczne z ogrzewaniem podłogowym. W pokojach nr 1, 2, 3 grzejniki ścienne. Dysponujemy łóżeczkami turystycznymi i krzesełkami do karmienia.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 11:00.
DOMEK NAD STAWEM
Jeden Domek na hektarowym terenie 10.000 m2 ze stawem i z widokiem na las. Dwuosobowy Domek z dużym zadaszonym tarasem, na którym znajdziecie leżaki, stół i krzesła, z łazienką, kominkiem, wyposażoną kuchnią (zmywarka, lodówka). Ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, WiFi. Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominków i parking w cenie. Będziecie na terenie sami, chyba że odwiedzi Was zając lub sarna. Na terenie miejsce na ognisko i grill.
Domek_nad_stawem_calyDomek_nad_stawem_sypialniaDomek_nad_stawem_salonDomek_nad_stawem_tarasDomek_nad_stawem_stolDomek_nad_stawem_lazienkaDomek_nad_stawem_kuchniaDomek_nad_stawem_taras_bliskiDomek_nad_stawem_staw_dalekoDomek_nad_stawem_ogniskoDomek_nad_stawem_staw_woda
 
 
 
DOMEK M

Domek M front
domek z boku zielen
taras w domku

Domek M wśród drzew z tarasem

Komfortowy domek dla dwojga lub małej rodzinki z jednym dzieckiem. Składa się z salonu z kuchnią, dwuosobowej sypialni, łazienki z prysznicem i zadaszonego tarasu. Kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę grzewczą, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne. Z salonu widok na taras, a z tarasu widok na las.

kuchnia w domku drewnianym
salon w domku
taras w domku

Domek M salon z kominkiem i kuchnia

W domku wyposażona kuchnia, a przy porannej kawie możecie obserwować las za oknem. Na chłodne wieczory oprócz ogrzewania podłogowego polecamy kominek w salonie.
sypialnia w domku
sypialnia w domkułazienka w domku drewnianym

Domek M sypialnia i łazienka

Na zmęczonych gości czeka przytulna sypialnia, z której możecie obserwować gwiazdy za oknem. Jeżeli przyjedziecie z maluszkiem, to zmieści się również łóżeczko dla niego.
 
Znajdź nas na Facebooku
Nocleg w Oseredkudom letniskowy 3pokoje
noclegi