Noclegi

pokój nr 2 z kominkiem i łóżkiem małżeńskim
kuchnia

kominek
Pokój nr 2 z kominkiem
, 2-3 osobowy, składa się z dwóch pokoi.
W jednym pokoju łóżko małżeńskie, kominek, łazienka, otwarta wyposażona kuchnia, a w drugim pokoju z okrągłym oknem rozkładana dwuosobowa sofa. Biała hotelowa pościel i ręczniki, WiFi, drewno do kominka i parking w cenie. 200 zł. za dobę za pokój.
pokój nr 2 z kominkiem, drugi pokoik

lazienka
Pokój nr 2 z kominkiem
, pokoik z okrągłym oknem w opcji z dodatkowo wstawionym łóżeczkiem turystycznym.
sypialnia pokój nr 3
lazienka_kuchnia
Pokój dwuosobowy nr 3 z tarasem.
W pokoju łazienka, wyposażony aneks kuchenny. Biała hotelowa pościel i ręczniki, WiFi w cenie. 110 zł. za dobę za pokój.
widok z tarasu
taras
Pokój dwuosobowy nr 3 z tarasem.
Widok z tarasu.
pokój nr 1 sypialniaPokój dwuosobowy nr 1 z kozą. W pokoju łazienka i wyposażona kuchnia. Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominka, WiFi i parking w cenie. 110 zł za dobę za pokój.
kuchnia w pokoju nr 1Pokój dwuosobowy nr 1 z kozą. Kuchnia: lodówka, płyta grzewcza, zlew, czajnik, szafki i naczynia kuchenne, stół i krzesła.

domek z boku
taras w domku

Domek M wśród drzew z tarasem

Komfortowy domek dla dwojga lub małej rodzinki z jednym lub dwojgiem dzieci. Składa się z salonu z kuchnią wyposażoną w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę grzewczą, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne, dwuosobowej sypialni, łazienki z prysznicem i zadaszonego tarasu. Z salonu widok na taras, a z tarasu widok na las.

kuchnia w domku drewnianym
salon w domku
taras w domku

Domek M salon z kominkiem i kuchnia

W domku wyposażona kuchnia, a przy porannej kawie możecie obserwować las za oknem. Na chłodne wieczory oprócz ogrzewania podłogowego polecamy kominek w salonie. Dla dwóch osób cena 250 zł. za dobę.
sypialnia w domku
sypialnia w domkułazienka w domku drewnianym

Domek M sypialnia i łazienka

Na zmęczonych gości czeka przytulna sypialnia, z której możecie obserwować gwiazdy za oknem. Jeżeli przyjedziecie z maluszkiem, to zmieści się również łóżeczko dla niego.
domek drewniany z dwiema sypialniami, taras, łazienka, kuchnia, Roztocze
taras w domku
domek drewniany z dwiema sypialniami, taras, łazienka, kuchnia, Roztocze

Domek L z kominkiem i tarasem

Komfortowy domek dla dwóch par lub rodziny z dziećmi. Składa się z dużego salonu z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki i prywatnego zadaszonego tarasu. Do dyspozycji gości domku meble na tarasie, parking obok domku.
salon z widokiem na taras w domku

salon w domku

kuchnia

salon_kominek
Domek L salon i kuchnia

W domku wyposażona kuchnia, z salonu widok na taras, a z tarasu widok na las oraz jesienią i zimą na leśny staw. Przy porannej kawie, obiedzie lub kieliszku wina wieczorem możecie obserwować przyrodę za oknem. Na chłodne wieczory oprócz ogrzewania podłogowego polecamy kominek w salonie. Dla czterech osób cena 350 zł. za dobę.
sypialnia w domku
sypialnia w domku
łazienka w domku drewnianym

Domek L sypialnie i łazienka

Dla naszych gości mamy sypialnie z dużymi oknami, przez które wieczorem możecie oglądać z łożka rozgwieżdżone niebo. Jeżeli nie lubicie porannego słońca, które budzi Was z przyjemnego snu, możecie się przed nim zasłonić.


3pokoje & more

Dwa nowe domki drewniane z dużymi zadaszonymi tarasami. Widok na domki od strony dzikiego stawu.

Jeden domek (M) z dwuosobową sypialnią, łazienką, salon z kominkiem i otwartą kuchnią. W salonie rozkładana dwuosobowa sofa. Ogrzewanie podłogowe. Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominków, WiFi i parking w cenie.

Drugi domek (L) z dwiema dwuosobowymi sypialniami, łazienką, salon z kominkiem i otwartą kuchnią. W salonie rozkładana dwuosobowa sofa. Ogrzewanie podłogowe.
Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominków, WiFi i parking w cenie.

Nasze noclegi otrzymały od portalu meteor-turystyka.pl wyróżnienie Gwarancja Satysfakcji.
nowe domki widok od stawu
Znajdź nas na Facebooku
Nocleg w Oseredkudom letniskowy 3pokoje