Noclegi

pokój nr 2 z kominkiem i łóżkiem małżeńskimPokój nr 2 z kominkiem, 2-4 osobowy, składa się z dwóch pokoi.
W jednym pokoju łóżko małżeńskie, kominek, łazienka, otwarta wyposażona kuchnia, a w drugim pokoju z okrągłym oknem rozkładana dwuosobowa sofa. Biała hotelowa pościel i ręczniki, WiFi, drewno do kominka i parking w cenie. 200 zł. za dobę za pokój.
pokój nr 2 z kominkiem, drugi pokoikPokój nr 2 z kominkiem, pokoik z okrągłym oknem w opcji z dodatkowo wstawionym łóżeczkiem turystycznym.
sypialnia pokój nr 3Pokój dwuosobowy nr 3 z tarasem. W pokoju łazienka, wyposażony aneks kuchenny. Biała hotelowa pościel i ręczniki, WiFi w cenie. 110 zł. za dobę za pokój.
widok z tarasuPokój dwuosobowy nr 3 z tarasem. Widok z tarasu.
pokój nr 1 sypialniaPokój dwuosobowy nr 1 z kozą. W pokoju łazienka i wyposażona kuchnia. Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominka, WiFi i parking w cenie. 110 zł za dobę za pokój.
kuchnia w pokoju nr 1Pokój dwuosobowy nr 1 z kozą. Kuchnia: lodówka, płyta grzewcza, zlew, czajnik, szafki i naczynia kuchenne, stół i krzesła.

Domek M wśród drzew z tarasem

Komfortowy domek dla dwojga lub małej rodzinki z jednym lub dwojgiem dzieci. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki i tarasu.

Domek M salon i kuchnia

W domku wyposażona kuchnia, a przy porannej kawie możecie obserwować las za oknem.

Domek M salon z kominkiem i taras

Na chłodne wieczory oprócz ogrzewania podłogowego polecamy kominek w salonie. Z salonu widok na taras, a z tarasu widok na las.

3pokoje & more

Dwa nowe domki drewniane z dużymi zadaszonymi tarasami. Widok na domki od strony dzikiego stawu.

Jeden domek (M) z dwuosobową sypialnią, łazienką, salon z kominkiem i otwartą kuchnią. W salonie rozkładana dwuosobowa sofa. Ogrzewanie podłogowe. Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominków, WiFi i parking w cenie.

Drugi domek (L) z dwiema dwuosobowymi sypialniami, łazienką, salon z kominkiem i otwartą kuchnią. W salonie rozkładana dwuosobowa sofa. Ogrzewanie podłogowe.
Biała hotelowa pościel i ręczniki, drewno do kominków, WiFi i parking w cenie.
nowe domki widok od stawu
Znajdź nas na Facebooku
Nocleg w Oseredkudom letniskowy 3pokoje